86-546

[מוגן בדוא"ל]

EN
כל הקטגוריות

דף הבית>אודות

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd.

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd (קיצור של Taihua Petro) היא ספקית מקצועית של ציוד נפט לתעשיית הנפט והגז העולמית. Taihua Petro מחויב לספק שירותים ומוצרים באיכות גבוהה יותר ללקוחותינו ברחבי העולם. אנחנו חברים ב-CCOIC (לשכת המסחר הבינלאומית של סין) וב-CCPIT (המועצה הסינית לקידום סחר בינלאומי).

תחנת דלק Taihua ממוקמת בשדה הנפט השני בגודלו בסין - שדה הנפט Shengli שהוא גם בסיס הייצור הגדול ביותר של ציוד נפט בסין. המוצרים העיקריים שלנו כוללים רכיבי אביזרי קידוח ואביזרים, כלי טיפול, ציוד בקרת בקרה, מיתרי קידוח, כלי דיג, חומרי ייצור, משאבות בוץ טריפלקס וכו '. כל המוצרים הללו הינם מאושרים על ידי API, GOST. אנו עוסקים גם באביזרי קידוח באר מים איכותיים כמו מקדחי קידוח מים, פיסות טריקון, מעטפות נירוסטה, מסכי ג'ונסון, פטישי DTH & Bits וכו '.

באמצעות מאמצים מתמשכים של הצוותים שלנו, כבר סיפקנו את המוצרים שלנו לחברות נפט גלובליות ולקבלני קידוחים במזרח התיכון, צפון אפריקה, דרום אמריקה, המזרח התיכון אסיה וכמה מדינות אחרות. בשל "השירותים המקצועיים, המחירים התחרותיים, המוצרים באיכות גבוהה יותר, האספקה ​​המהירה" שלנו, הפכנו לחלק מהספקים שהוקצו להם ובנו איתם שותפויות אסטרטגיות.

אם לוקחים "התמקדו בחששות הלקוחות, במתן שירותים ומוצרים תחרותיים ואיכותיים ביותר, יצרו ערך לטווח הארוך עבור הלקוחות כמשימה של TAIHUA, אנו מחויבים להיות השותף האמין ביותר שלכם על בסיס win-win!

חסכוני, יעילות גבוהה, תחזוקה נמוכה ואמינות הם המאפיינים העיקריים של האספקה ​​שלנו ובכל הפרויקטים שלך, לא משנה מה המיקום שלך, אתה יכול לסמוך על הבטחתנו לאיכות, בטיחות וביצועים!